Skålar karott mm Kina

Skålar karott mm Kina
Skålar karott mm Kina
Skålar karott mm Kina
Skålar karott mm Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, på fot, KAROTT, med lock, ASK, med lock, MINIATYRKANNA, delvis 1800-tal, dekor i famille rosefärger

Nagg, sprickor

119846

2012-02-05