Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, på fot, KAROTT, med lock, ASK, med lock, MINIATYRKANNA, delvis 1800-tal, dekor i famille rosefärger
Nagg, sprickor
119846
2012-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här