Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUNY, Thomas (1759-1837): Skeppsbrott, signerad och daterad Luny 1831, olja på dik, 31x41 cm
Smärre färgbortfall
119854
2012-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här