Byrå Karl Johan från Sundsvall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, Karl Johan, signerad Jonas Petter Nordquist, Sundsvall 1844, fanerad med alm, höjd 92, 100x50 cm

Skador, nyckel saknas

119856

2012-02-08