Ragnar Sandberg tillskriven pastell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): tillskriven, Figurer, osignerad, pastell, 38x46 cm
Proveniens: Thomas Millroths samling

119858

2012-02-06