Flaskskepp och båtmodell

Flaskskepp och båtmodell
Flaskskepp och båtmodell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÅTMODELL, spririggad segeleka, signerad BP 1977, l. ö. a. 45 cm, FLASKSKEPP, femmastad bark, längd 46 cm

Rorkult saknas, flaskans mynning med nagg

119863

2012-02-28