Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÅTMODELL, spririggad segeleka, signerad BP 1977, l. ö. a. 45 cm, FLASKSKEPP, femmastad bark, längd 46 cm
Rorkult saknas, flaskans mynning med nagg
119863
2012-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här