Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SABEL, svensk, 1900-tal, för polisbefäl, som officerssabel m/1899, fästet märkt Luleå Polisdistrikt, svart läderbalja med två stora förgyllda mässingsbeslag, längd 100 cm, portepé
119880
2012-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här