Marcus Eek oljemålning

Marcus Eek oljemålning
Marcus Eek oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EEK, Marcus (född 1968): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Marcus Eek 2002, olja på duk,130x150 cm
PROVENIENS: Mia Sundberg Galleri, Stockholm

119883

2012-02-06