Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EEK, Marcus (född 1968): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Marcus Eek 2002, olja på duk,130x150 cm
PROVENIENS: Mia Sundberg Galleri, Stockholm
119883
2012-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här