Infanteriofficersvärja

Infanteriofficersvärja
Infanteriofficersvärja

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, för infanteriofficer, eneggad klinga, förgyllt mässingsfäste, längd 95 cm

119923

2012-02-20