Överfångsvas Gallé

Överfångsvas Gallé
Överfångsvas Gallé
Överfångsvas Gallé
Överfångsvas Gallé

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, överfång, signerad Gallé, höjd 12,5 cm

Nerslipad, nagg

119980

2012-02-09