Philip von Schantz färgetsinng

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Milanesisk stridshjälm I, 1966, signerad von Schantz épreuve d´artiste, akvatint och linjeetsning, 65x40 cm, Bjurström 121

119987

2012-02-14