Philip von Schants etsning

Philip von Schants etsning
Philip von Schants etsning
Philip von Schants etsning
Philip von Schants etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vitfönster, 1971, signerad v. Schants épreuve d´artiste, akvatint, 59,5x49 cm, Bjurström 150

119988

2012-02-14