Fernand Toussaine akvarell

Fernand Toussaine akvarell
Fernand Toussaine akvarell
Fernand Toussaine akvarell
Fernand Toussaine akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOUSSAINT, Fernand (1873-1955/56): "Jeune femme au chapeau", signerad, akvarell, 62x45 cm

119993

2012-02-11