Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HARNESK, svenskt, 1685, provskjutet, smedstämpel under kragen och med filad dekorlinje, insidan med skinnfoder otydligt märkt C.G. ???
fodret med slitage och lagningar
120013
2012-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här