Bordstelefon LM Ericsson

Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LM ERICSSON BORDSTELEFON, jubileumsmodell 1901, märkt LM Ericsson, svartlackerad plåt med förnicklade detaljer, höjd 30 cm

Diverse skador och slitage

120018

2012-02-26