Diverse teletillbehör

Diverse teletillbehör
Diverse teletillbehör

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄXELTILLBEHÖR MM, 1900-talets första hälft, mikrofon märkt LM Ericsson, hörlurar märkta Omega, bordshögtalare märkt E. Gaumont, Paris, höjd 26,5 cm

Smärre slitage

120021

2012-02-26