Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PISTOLTROMBON, med flintlås, orientalisk, 1800-tal, pipa med silverdekor, stock med mässingsbeslag, längd 50 cm

stockskador

120028

2012-02-20