Skålar smörsnäcka

Skålar smörsnäcka
Skålar smörsnäcka
Skålar smörsnäcka
Skålar smörsnäcka
Skålar smörsnäcka
Skålar smörsnäcka

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, SKÅL med hänklar, SMÖRSNÄCKA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 7, diameter 17,5 cm

Nötningar och nagg

120056

2012-02-09