Stekfat skålar fat tallrik i porslin Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, 2 st, SKÅLAR, FAT, TALLRIK, porslin, Kina, delvis 1700-tal, dekor i underglasyrblått, skålarnas höjd 5-8 cm

Skador och lagningar

120057

2012-02-09