Fohund i blanc de chine

Fohund i blanc de chine
Fohund i blanc de chine
Fohund i blanc de chine
Fohund i blanc de chine
Fohund i blanc de chine
Fohund i blanc de chine

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, föreställande fohund, höjd 20 cm

Nagg på sockeln

120083

2012-02-09