Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Slussen, Katarina kyrka samt utsikt från Katarinavägen signerad M. Huss W, 325/435, färglitografier, 69,5x49 cm
120115
2012-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här