Mona Huss Wallin färglitografier

Klubbat för:

8 800 SEK

2 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Slussen, Katarina kyrka samt utsikt från Katarinavägen signerad M. Huss W, 325/435, färglitografier, 69,5x49 cm

120115

2012-02-10