Ellis Wallin oljemålning Grundsund Bohuslän
2012-02-10
120118
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Båtar på land" motiv från Grundsund Bohuslän, signerad och daterad -40, olja på duk, 53x64 cm