Harald Markson oljemålning

Harald Markson oljemålning
Harald Markson oljemålning
Harald Markson oljemålning
Harald Markson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

MARKSON, Harald (1909-85): Höstbild, monogramsignerad o daterad Markson -48 olja på duk, 45x53 cm

Krackelerad

120122

2012-02-10