Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAITO, Kiyoshi (1907-1997): Bisyamon-Ten KYOTO, signerad och daterad 1965, färglitografi, 82/100, 38x52,5 cm
Radering i titeln
120125
2012-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här