Kiyoshi Saito färglitografi

Kiyoshi Saito färglitografi
Kiyoshi Saito färglitografi
Kiyoshi Saito färglitografi
Kiyoshi Saito färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAITO, Kiyoshi (1907-1997): Bisyamon-Ten KYOTO, signerad och daterad 1965, färglitografi, 82/100, 38x52,5 cm

Radering i titeln

120125

2012-02-09