Hulda Schenson pastell
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHENSON, Hulda (1848-1941): (2) Porträtt föreställande Gustaf von Paykull och Ebba (född Flemming), signerade, pastell, 50x37 cm
PROVENIENS: Friherrliga ätten von Paykull, Wallox-Säby, Östuna socken, Uppland
Ramarna med skador
120136
2012-02-10