Skrivpulpet 1800-tal

Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVPULPET, 1800-tal, björk, insidan märkt CE 1881, höjd 90, 102x65 cm
PROVENIENS: Friherrliga ätten von Paykull, Wallox-Säby, Östuna socken, Uppland

Skador

120137

2012-02-11