Brickbord 1700-talets slut
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BRICKBORD, 1700-talets slut, bricka av fajans, dekor av romantiserande landskap, mahognyfanerad benställning, omkring 1800, höjd 77, 91x63 cm
Lagad och förstärkt skiva, delvis senare bemålad
120145
2012-02-11