Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURIN, av Karl-Otto Johansen, Bing & Gröndahl, hästhuvud, signerad K.Otto, glaserat lergods, höjd 39, längd 43 cm
Öronen med lagningar
120156
2012-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här