Figurin Bing & Gröndahl

Figurin Bing & Gröndahl
Figurin Bing & Gröndahl
Figurin Bing & Gröndahl
Figurin Bing & Gröndahl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, av Karl-Otto Johansen, Bing & Gröndahl, hästhuvud, signerad K.Otto, glaserat lergods, höjd 39, längd 43 cm

Öronen med lagningar

120156

2012-02-09