Japansk serveringsbricka

Japansk serveringsbricka
Japansk serveringsbricka
Japansk serveringsbricka
Japansk serveringsbricka

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, Japan, 1900-tal, skuret och lackat trä, 85x42 cm, enligt uppgift inköpt av tjänsteman på SKF verksam i Japan under 1930-talet

120158

2012-02-09