Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKA, Japan, 1900-tal, skuret och lackat trä, 85x42 cm, enligt uppgift inköpt av tjänsteman på SKF verksam i Japan under 1930-talet
120158
2012-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här