Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NAESS, Brita (1901-1965): Landskap från Westanå, signerad Brita Naess 1933, olja på duk, 53x67 cm
Zustandsbeschreibung
120161
2012-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner