Brita Naess oljemålning

Brita Naess oljemålning
Brita Naess oljemålning
Brita Naess oljemålning
Brita Naess oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NAESS, Brita (1901-1965): Landskap från Westanå, signerad Brita Naess 1933, olja på duk, 53x67 cm

Zustandsbeschreibung

120161

2012-02-10