Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1800-tal, plåtklädd med inpunsat mönster, delvis grönfärgad, längd 84, höjd 47 cm, nyckel finns

Slitage

120169

2012-02-10