Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BOBERG, Sven (1870-1935): "Mon ami le caricaturiste", signerad och daterad Sven Boberg Paris 1903, patinerad brons, höjd med sockel 49 cm
PROVENIENS: Ludvig Graucob, Firma Bodecker
120170
2012-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här