Sven Boberg brons

Sven Boberg brons
Sven Boberg brons
Sven Boberg brons
Sven Boberg brons
Sven Boberg brons
Sven Boberg brons
Sven Boberg brons
Sven Boberg brons

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BOBERG, Sven (1870-1935): "Mon ami le caricaturiste", signerad och daterad Sven Boberg Paris 1903, patinerad brons, höjd med sockel 49 cm
PROVENIENS: Ludvig Graucob, Firma Bodecker

120170

2012-02-09