Vitrinskåp
2012-02-10
120172
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, Karl-Johan, mahogny, höjd 89, 54x34 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
Skador och lagningar