Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELBYRÅ, empire, i mahogny, 3 lådor, höjd ca 190 cm Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

Skador och slitage

120180

2012-02-11