Vaser 1 par opalinglas

Vaser 1 par opalinglas
Vaser 1 par opalinglas
Vaser 1 par opalinglas
Vaser 1 par opalinglas

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, 1800-tal, opalinglas, höjd 44 cm

Sliten förgyllning

120183

2012-02-10