Ali Munsterhjelm oljemålning

Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MUNSTERHJELM, Ali (Finland 1873-1944): Landskap med bro, signerad Ali M.hjelm, olja på duk, 46x70 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

120229

2012-02-10