Geografi från 1600-talet
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
CELLARIUS, Geographia antiqua iuxta & nova, recognita & ad veterum novorumque... Jena 1692. (22), (2), 3-414, (64), (6), (1)-264, (64) sidor. Samtida pergamentband
Några skador, några fläckar
120264
2012-02-11