Senempirestolar mahognyfanér
2012-02-11
120280
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st., senempire, 1800-tal, mahogny
Fanérskador, Ett ben med spricka.