Oljemålning insjölandskap

Oljemålning insjölandskap
Oljemålning insjölandskap
Oljemålning insjölandskap
Oljemålning insjölandskap

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad E.T 1897, möjligen Eugen TAUBE (Finland, 1860-1913), Insjölandskap, olja på duk, 34x18 cm, Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

120299

2012-02-10