Oljemålningar fågelmotiv

Oljemålningar fågelmotiv
Oljemålningar fågelmotiv
Oljemålningar fågelmotiv
Oljemålningar fågelmotiv

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fågelmotiv 2 st, varav en signerad E.T. olja på duk, 36x27 resp. 32x23,5 cm

Dukskador

120309

2012-02-10