Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, oljemålningar 2 st, signerade E T-der 1902, detaljkopior av Karl XII:s likfärd, olja på duk, 21x13,5 resp. 19x13,5 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
120315
2012-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här