Oljemålningar

Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, oljemålningar 2 st, signerade E T-der 1902, detaljkopior av Karl XII:s likfärd, olja på duk, 21x13,5 resp. 19x13,5 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

120315

2012-02-10