Porträtt av Napoleon

Porträtt av Napoleon
Porträtt av Napoleon
Porträtt av Napoleon
Porträtt av Napoleon

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, porträtt av Napoleon, bär signatur Delaroche, "Keramische Handmalerai", 14,5x10,5 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

Lackskador

120320

2012-02-10