Pratueng Emcharoen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EMCHAROEN, Pratueng (Thailand, född 1935): Komposition, signerad och daterad 72, olja på duk, 73x63 cm

120367

2012-02-10