Lodbössa

Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LODBÖSSA, svensk, med slaglås. oktagonal räfflad pipa signerad EPS (Erik Persson, Bingsta 1804-86), låset märkt M.Larsson, helstock i björk, med stålbeslag, längd 113 cm

Stockskador

120416

2012-02-20