Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1700-tal, ändrad från flintlås, lås med otydlig signatur, helstock med hornnäsa och stålbeslag, längd 49 cm

Stockskador och lagningar

120421

2012-02-20