Oljemåling 1800-tal

Oljemåling 1800-tal
Oljemåling 1800-tal
Oljemåling 1800-tal
Oljemåling 1800-tal
Oljemåling 1800-tal
Oljemåling 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, insjölandskap, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 54,5, 85,5cm

Ramskada

120434

2012-02-11