Klubbat för:
19 500 SEK
5 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, pipa med kort spång, låset märkt I A BERG A BARTH, helstock med hornäsa och mässingsbeslag, längd 43 cm
träskador
120454
2012-02-20