Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

19 500 SEK

5 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, pipa med kort spång, låset märkt I A BERG A BARTH, helstock med hornäsa och mässingsbeslag, längd 43 cm

träskador

120454

2012-02-20