Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1700-tal, ändrad från flintlås, helstock i valnöt med stålbeslag, längd 49 cm

Senare hornnäsa, smärre träskador

120455

2012-02-20