Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SCHWERIN, von Bo (1900-tal):Kustlandskap med tallar, signerad B. von Schwerin, olja på duk, 59x80 cm
Zustandsbeschreibung
120511
2012-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner